fbpx

Op.Dr. Güneş Gündüz

+90 532 687 88 72

Op. Dr. Güneş Gündüz

gunes resim_3

Hastalıkların kök nedenlerini araştırıp, hastalarına bütünsel bakış açısıyla yaklaşan
Tüm sistemleri fonskiyonel olarak değerlendiren, tedavilerini kişiye özel planlayan
İnsan bedeninin iyileşme yeteneğine inanan
Doğumda kadın bedenine güvenen ve saygı duyan
Doğal doğum destekçisi
Suda doğum gibi yenilikleri Türkiye’de gerçekleştirmeye cesaret edenlerden
Mümkün olduğunda ilaç tedavisi yerine daha doğal yönetemler olan, aromaterapi ve homeopati uygulayıcısı
Hastalıklarla kişinin psikolojik travmalarının ilişkilerini araştıran,
EFT seansı ve tetahealing uygulayıcısı
Hormon bilimine aşık, menopoz, erken menopoz bio-özdeş hormon replasman tedavileri uygulayıcısı
Güncel bilimsel yayınları takip eden,
Gerektiğinde medikal tedavileri ve cerrahi girişimleri başarı ile uygulayan
İletişim ve empati yeteneği güçlü
Evli ve bir erkek çocuk annesi

Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Vajina İç Dudak (vulva) Estetiği

Labiplasti ile kadınlar, kendilerini iyi hissetmeleri, bedenleri ile barışık olmalarına yardımcı olmaktadır. Kadın bedenine saygısı arttığında ilişkilerinin sağlıklı yürümesine imkan sağlar.

vajina iç dudak

Labioplasti (iç dudak estetiği) Nedir?

Labioplasti, iç dudakların küçültülmesi ve kısaltılması işlemidir. İç dudakların dışarıya sarkması görsel açıdan kadınları rahatsız etmekte ve estetik kaygıların oluşmasına yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra iç dudakların sarkık olması cinsel ilişkide ağrıya, aynı zamanda idrar yapmada sorunlara neden olabilmektedir. Labioplasti bu gibi sorunların önlenmesi ve estetik görünümün geri kazanılmasında büyük rol oynar.

Labiplasti ile kadınlar, kendilerini iyi hissetmeleri, bedenleri ile barışık olmalarına yardımcı olmaktadır. Kadın bedenine saygısı arttığında ilişkilerinin sağlıklı yürümesine imkan sağlar.

Kadın bedeniyle barışık olduğunda, bağımlı ilişkiler yerine iki kişinin de var olduğu uzun ve sağlıklı birliktelikler yaşamak için kendini hazır hisseder.

Vajinoplasti ameliyatları dış genital bölge estetiği anlamına gelen ‘Labioplasti’ ile birleştirilince her açıdan sağlığa kavuşulmasını sağlamaktadır. Labioplasti’de iç dudaklar küçültülüp şekillendirilebilir ve vajina ameliyatı ile kombine olarak yapılabilir. Büyük olan iç dudaklar nedeniyle sıklıkla idrar yolu enfeksiyonu geçiren, genital hijyenini tam olarak sağlayamayan hem de estetik açıdan iyileşme sağlamayı amaçlayan kadınlar pratik bir yöntemle sağlığını geri kazanabilmektedir.

Kadınlar, labioplasti ameliyatı ile birlikte, vulva yağ dolgusu, vulva dolgusu, genital bölge PRP kök hücre ve Mezoterapi uygulamalarınıda yaptırmaktadır.

İstanbul Anadolu yakasında Jinekolog Op. Dr. Güneş Gündüz tarafından kadınlarda labioplasti (iç dudak estetiği) yapılmaktadır

Labioplasti ameliyatları fiyatı, Labioplasti  fiyatı, hastaneden hastaneye değişiklik göstermekte olup, muayene edildikten sonra karar verilmektedir.

Labioplasti yaptırdım. Çok mutluyum ve kendimi iyi hissediyorum diye görüşlerini paylaşıyorlar.

BLOG